Vēsture

AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāle savu darbību uzsāka 2011. gada 15. martā, kad Igaunijas banka AS Eesti Krediidipank pārņēma AS „Latvijas Biznesa banka” biznesu.
Saskaņā ar ilgtermiņa attīstības stratēģiju 2010.gadā Bank of Moscow ( Krievija) grupas, kuras sastāvā ietilpa arī AS „Latvijas Biznesa banka”, akcionāri pieņēma lēmumu apvienot AS „Latvijas Biznesa banka” (Latvija) un Aktsiaselts Eesti Krediidipank (Igaunija) darbību. Lai veiktu banku apvienošanu , 2010.gada 6.decembrī starp AS „Latvijas Biznesa banka” un Aktsiaselts Eesti Krediidipank tika parakstīts Uzņēmuma nodošanas līgums, kā arī 2010.gada 27.decembrī Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija izsniedza atļauju Nr.344 par AS „Latvijas Biznesa banka” biznesa nodošanu Aktsiaselts Eesti Krediidipank Latvijas filiālei. Biznesa nodošanas rezultātā AS Eesti Krediidipank Latvijas filiāle pārņēma visus klientus, kā arī profesionālu darbinieku komandu.

AS „Latvijas Biznesa banka” darbojās Latvijā kopš 1992.gada kā neliela un mūsdienīga banka, piedāvājot pilnu bankas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

AS Eesti Krediidipank ir viena no vecākajām Igaunijas bankām ar pieredzi gan privātpersonu, gan uzņēmumu apkalpošanā. Banka tika dibināta 1992.gadā un viens no Krediidipank dibinātājiem bija Rein Otsason – pirmais pēc neatkarības atjaunošanas Igaunijas Centrālas bankas prezidents.
Kopš dibināšanas brīža AS Eesti Krediidipank ir stabili attīstījusies kā neliela, bet stabila un droša banka,apkalpojot vairāk kā 65 tūkstošus klientu 11 Igaunijas pilsētās.

[ Izprintēt ]

Cenrādis
Stratēģijas maiņa
Darba dienās no 9:00 līdz 17:00
Avalehekülg EST RUS ENG