Mājas lapa Par banku Biznesa filozofija

Biznesa filozofija

Vīzija
AS Eesti Krediidipank mērķis ir kļūt par banku ar AAA „reitingu” un būt:

Atraktīvai saviem klientiem

Atraktīvai saviem darbiniekiem

Atraktīvai saviem investoriem

AS Eesti Krediidipank nodrošina saviem klientiem- privātpersonām un uzņēmumiem izdevīgas iespējas savu finanšu darījumu drošai veikšanai.

Vērtības
Atklātība
AS Eesti Krediidipank seko godīgiem, atvērtiem un ētiskiem uzņēmējdarbības veikšanas principiem.

Kompetence
AS Eesti Krediidipank soļo līdzi laikam, tā ir kompetenta, korekta un efektīva. Darījumu kārtošana AS Eesti Krediidipank notiek vienkārši un ātri.
AS Eesti Krediidipank darbinieks ir uzticīgs saviem pienākumiem, tiecas pēc zināšanām, pilnveidošanās un sistemātiski attīsta savas profesionālās zināšanas un prasmes.

Vienkāršība
AS Eesti Krediidipank pakalpojumi ir vienkārši un skaidri, piedāvājamie risinājumi pamatojas uz klienta reālām vajadzībām. Bankas struktūra ir „viegla”, tā izvairās no nevajadzīgas birokrātijas un barjerām.

Draudzīgums
AS Eesti Krediidipank apkalpošanas kultūra ir orientēta uz klientu un draudzīga viņam, attieksme pret klientu ir personiska un elastīga. AS Eesti Krediidipank darbinieks ciena savu kolēģi un sniedz viņam palīdzību kopīgu mērķu sasniegšanā.

Orientēšanās uz risinājumiem
AS Eesti Krediidipank darbinieki saskarsmē gan ar klientiem, gan ar kolēģiem izmanto aktīvas uzklausīšanas principu. Darbinieki cenšas saprast otru pusi un ir gatavi uzņemties atbildību par problēmas risinājuma rašanu un labvēlīga rezultāta sasniegšanu.

[ Izprintēt ]

Cenrādis
Stratēģijas maiņa
Darba dienās no 9:00 līdz 17:00
Avalehekülg EST RUS ENG